چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲
 

اخبار

صادرات 16 هزار راس دام زنده از بندرشهید باهنر هرمزگان به کشور عمان

صادرات 16 هزار راس دام زنده از بندرشهید باهنر هرمزگان به کشور عمان
مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر از صادرات محموله احشام از طریق این بندر به مقصد بندر خصب عمان به ارزش بیش از 3,5میلیون دلار خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی ، "محمد محسنی" ضمن اعلام این خبر گفت: در راستای گسترش روابط تجاری بندر شهید باهنر با بنادر کشورهای حاشیه خلیج فارس تعداد 16 هزار و695رأس دام زنده توسط 32 فروند لنج باری از بندر شهید باهنر به مقصد بندر خصب عمان بارگیری و صادر شد .

وی صدور مجوزهای لازم جهت صادرات دام زنده بر اساس درخواست صاحبان کالا، توسعه صنعت دامپروری، ارز آوری و گسترش صادرات و مراودات تجاری را از جمله اهداف این بندر دانست.

مدیر اداره بنادر ودریانوردی شهید باهنر ارزش محموله دام صادراتی در این بندر را بیش از 3میلیون و589هزار دلار اعلام کرد.

محسنی افزود: برای صادرات محموله احشام، تاکنون 35 فروند لنج باری مطابق با استانداردهای ایمنی عملیات دریایی و بندری و دامپزشکی استان تجهیز شده است .

وی در پایان گفت: برخورداری از زیرساخت های مناسب، نظارت ۲۴ ساعته عملیات بر اساس استانداردهای ایمنی، حضور نمایندگان دامپزشکی، همکاری گمرک، سرعت ارائه خدمات و وجود شناورهای مناسب در بندر شهید باهنر موجب شده تا صاحبان کالا این بندر را به عنوان یکی از بنادر مهم صادرات احشام در سطح استان انتخاب کنند .

لازم به ذکر است، حمل صادرات دام زنده از بندر شهید باهنر دارای سابقه چند ساله می باشد که صادرات این نوع محموله تاکنون بیشتر به کشورهای عمان و امارات بوده است .

۱۰ فروردین ۱۳۹۵ ۱۴:۰۲
مرکز روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۴,۷۱۴

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید