چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲
 

اخبار

گشت هوایی رئیس کمیته حمل و نقل دریایی بندرلنگه و بازدید از بنادر غرب هرمزگان

گشت هوایی رئیس کمیته حمل و نقل دریایی بندرلنگه و بازدید از بنادر غرب هرمزگان
رئیس کمیته حمل و نقل دریایی ستاد خدمات سفر شهرستان بندر لنگه طی گشت هوایی بر فراز آب های فیروزه ای رنگ خلیج فارس از بنادر و مسیرهای دریایی غرب هرمزگان بازدید کرد.

 

به گزارش روابط عمومی ، در حالی که طرح 20روزه ساماندهی سفرهای دریایی نوروز سال 95 به روزهای پایانی نزدیک می شود و موج دوم سفرهای دریایی نیز آغاز شده است، "محمود صابری" مدیر اداره بنادر و دریانوردی لنگه و رئیس کمیته ساماندهی سفرهای دریایی منطقه غرب استان هرمزگان در راس هیأتی در قالب گشت هوایی از بنادر و مسیرهای دریایی غرب استان بازدید کرد.

صابری در جریان این بازدید، بر افزایش ایمنی سفرهای دریایی و تسهیل تردد هموطنان در کوتاه ترین زمان ممکن در مسیرهای مجاز تاکید کرد.

مدیر اداره بنادر و دریانوردی لنگه از عزم جدی متولیان حمل و نقل دریایی برای نظارت بیشتر بر وضعیت خدمات دهی ناوگان حمل و نقل دریایی و افزایش رفاه مسافران در طرح نوروزی سفرهای دریایی خبر داد.

وی خاطرنشان کرد: روزانه 24 فروند لندینگ کرافت با قابلیت حمل یکهزار و  160دستگاه خودرو و 10 فروند شناور مسافری با ظرفیت بیش از دو هزار صندلی در خطوط بندر لنگه و چارک و آفتاب به سمت جزیره کیش و بالعکس فعال هستند.

این مقام مسئول در همین رابطه بیان کرد: بیش از 95 درصد سفرهای دریایی کشور در بنادر استان هرمزگان انجام می شود که این امر بیانگر مسئولیت تحقق یک رسالت سنگین برای متولیان حمل و نقل دریایی برای خدمات رسانی به این مسافران است.

رئیس کمیته ساماندهی سفرهای دریایی منطقه غرب استان هرمزگان در پایان ضمن آرزوی سلامتی برای تمامی هموطنانی که به استان هرمزگان و جزایر مسافرت خواهند کرد، گفت: مجموعه تلاشگران حوزه دریایی و بندری استان از هیچ کوششی در راستای خدمات دهی مطلوب و ایمن در تمام فصول سال و بخصوص ایام نوروز فروگذار نخواهند بود.

 

۸ فروردین ۱۳۹۵ ۱۴:۰۴
مرکز روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۳,۵۰۷

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید