چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲
 

اخبار

کمیته خدمات رسانی به مسافران نوروزی در بندر چابهار تشکیل شد

کمیته خدمات رسانی به مسافران نوروزی در بندر چابهار تشکیل شد
سیاوش رضوانی مدیر کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان در کمیته خدمات رسانی به مسافران نوروزی که با حضور مسئولین هلال احمر، دریابانی، شهرداری و بخشهای دریایی و ایمنی و جستجو و نجات اداره کل برگزار شد گفت: از آنجا که تعداد مسافران نوروزی در بندر چابهار هر ساله رو به افزایش است خدمات رسانی مناسب در ایام نوروز از اهمیت زیادی برخوردار است.

به گزارش روابط عمومی ،‌سیاوش رضوانی افزود : بنادر و دریانوردی چابهار اقداماتی برای ایام نوروز در دست اجرا دارد که مهمترین آنها عبارتند : ساماندهی شناورها و نظارت بر آنها ، نصب وسایل نجات غریق و نصب پلاکارد با توصیه های ایمنی به میهمانان نوروزی در سطح شهر، اعلام شماره اضطراری ، معرفی مکانهای شنا، اعلام محل تردد شناورهای تفریحی و یک فروند شناور ناجی به صورت آماده باش برای میهمانان برنامه ریزی شده است.

رضوانی گفت : شناورهای تفریحی مالکیت بخش خصوصی دارند.

مدیر کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: جهت آشنایی مسافران با فعالیت های بندری و ترویج فرهنگ دریانوردی با اعلام زمان خاص بازدید و گشت دریایی برای آنها در نظر گرفته شده است.

رضوانی اظهار داشت : اداره کل بنادر و دریانوردی چابهار با برنامه ریزی ها و فراهم نمودن بستر لازم راه اندازی ترمینال مسافربری دریایی در بندر شهید کلانتری در شهریور ماه 95 رسماً آغاز خواهد کرد.

۲۶ اسفند ۱۳۹۴ ۰۹:۲۳
مرکز روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۳,۵۵۲

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید