چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲
 

اخبار

بنادر غرب هرمزگان آماده خدمات دهی به مسافران دریایی در نوروز 95

بنادر غرب هرمزگان آماده خدمات دهی به مسافران دریایی در نوروز 95
مدیر اداره بنادر و دریانوردی لنگه جابجایی بدون سانحه میلیون ها مهمان نوروزی را به عنوان یک رسالت سنگین برای متولیان حمل و نقل دریایی هرمزگان در طرح نوروزی 95 دانست.

به گزارش روابط عمومی ، جلسه کمیته اجرایی حمل و نقل دریایی ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان بندر لنگه به ریاست مدیر بنادر و دریانوردی این شهرستان در محل سالن کنفرانس بندر تجاری لنگه تشکیل شد.

متولیان حمل و نقل دریایی و ارگان های مرتبط با سفرهای دریایی نظیر نیروی دریایی سپاه،دریابانی، شهرداری ها، شرکت پخش فراورده های نفتی، اداره کل گمرک و ... در این نشست در جریان برنامه های طرح نوروزی ساماندهی سفرهای دریایی سال 95 قرار گرفتند و تمهیدات مجموعه تحت مدیریت خود را به منظور تسهیل سفرها و فراهم سازی امکانات رفاهی مسافران برای هم وطنانی که از بنادر غرب هرمزگان راهی جزیره زیبای کیش می شوند، تشریح کردند.

"محمود صابری" مدیر اداره بنادر و دریانوردی لنگه از عزم جدی متولیان حمل و نقل دریایی برای نظارت بیشتر بر وضعیت خدمات دهی ناوگان حمل و نقل دریایی و افزایش رفاه مسافران در روزهای پایانی سال و طرح نوروزی سفرهای دریایی سال 95 خبر داد.

وی در همین رابطه بیان کرد: بیش از 90 درصد سفرهای دریایی کشور در بنادر استان هرمزگان انجام می شود که در طرح نوروزی آمار مسافران دریایی به بیش از دو میلیون نفر می رسد.

به گفته صابری، این امر بیانگر مسئولیت تحقق یک رسالت سنگین برای متولیان حمل و نقل دریایی برای بالا بردن آمادگی خود جهت استقبال از این مسافران است.

رییس کمیته حمل و نقل دریایی شهرستان بندر لنگه از نظارت ویژه این کمیته بر مباحث ایمنی سفرهای دریایی سخن به میان آورد و افزود: در اعمال قوانین مقرر در مباحث ایمنی بیش از گذشته تاکید داریم؛ زیرا کوتاهی در انجام این مهم باعث ایجاد خسارت های جبران ناپذیر خواهد بود و آمار بدون حادثه سال گذشته در سفرهای نوروزی حاصل همین جدیت در رعایت نکات ایمنی بود.

وی در پایان ضمن آرزوی سلامتی برای تمامی هموطنانی که به استان هرمزگان و جزایر خلیج فارس مسافرت خواهند کرد، گفت: مجموعه تلاشگران حوزه دریایی و بندری استان از هیچ کوششی در راستای خدمات دهی مطلوب و ایمن در تمام فصول سال و بخصوص ایام نوروز فروگذار نخواهند بود. 

۵ اسفند ۱۳۹۴ ۰۸:۵۵
مرکز روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۳,۶۷۱

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید