چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲
 

اخبار

افزایش ظرفیت ناوگان مسافری دریایی قشم برای طرح نوروزی 95

افزایش ظرفیت ناوگان مسافری دریایی قشم برای طرح نوروزی 95
مدیر اداره بنادر و دریانوردی قشم از برنامه ریزی ها و اقدامات صورت گرفته به منظور آمادگی واحدهای مختلف این جزیره به منظور اجرای طرح نوروزی سال 95 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی ، "سید باقر موسوی" طی نشستی، زمان اجرای طرح نوروزی سال 95 را در بازه زمانی 25 اسفند تا 15 فروردین  اعلام کرد و از افزایش ظرفیت ناوگان مسافری و حمل خودرو، انجام بازرسی های متمرکز و دوره ای جهت افزایش ایمنی سفرها و پیشگیری از سوانح دریایی سخن به میان آورد.

وی در همین رابطه بیان کرد: افسران کنترل و بازرسی اداره بنادر قشم بازرسی های متمرکزی را از شناوران مسافری و حمل خودرو انجام داده اند، همچنین تا کنون از حدود480 فروند قایق تفریحی ساحلی بازرسی صورت گرفته و این بازدیدها تا اوایل اسفند ماه ادامه دارد.

مدیر اداره بنادر و دریانوردی قشم همچنین از آمادگی 35 فروند شناور مسافری با ظرفیت 3هزار و 926 صندلی برای طرح نوروزی در مسیرهای دریایی بنادر ذاکری، حقانی و هرمز خبر داد و گفت: 32 فروند شناور لندینگ کرافت با ظرفیت 1500 دستگاه خودرو در بنادر پهل و لافت نیز در این طرح مشارکت خواهد داشت که 4فروند شناور بیشتر از سال گذشته است.

 موسوی یادآور شد: در وضعیت فعلی که هنوز طرح نوروزی آغاز نشده، 32 فروند شناور با ظرفیت 3هزار و 344صندلی در مسیرهای دریایی قشم به بندرعباس و هرمز فعال است.

وی در پایان این نشست از ساماندهی و تجهیز ایمنی شناوران همیار ناجی و نصب آنتن ایستگاه رادیویی در مبادی گردشگری جنگل حرا خبر داد.

۲۷ بهمن ۱۳۹۴ ۱۳:۱۰
مرکز روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۳,۷۰۸

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید