چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲
 

اخبار

مدیرعامل سازمان بنادر: برای حمایت از گردشگری دریایی وام ارزان قیمت به متقاضیان اعطا می شود

مدیرعامل سازمان بنادر: برای حمایت از گردشگری دریایی وام ارزان قیمت به متقاضیان اعطا می شود
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی کشور در روز دوم سفر به بندرعباس از بندر شهید حقانی به عنوان بزرگترین بندر مسافری کشور بازدید و با مسئولین تعاونی شناورداران بندرعباس و قشم نشست مشترکی داشت .

به گزارش روابط عمومی ، در این  نشست که معاونین دریایی و توسعه تجهیز و تعدادی از مدیران کل سازمان بنادر، مدیرکل بنادر و دریانوردی و معاونین استانی به همراه مسئولین بخش آی تی و تعاونی شناورداران  حضورداشتند مباحثی پیرامون ارزیابی خدماتدهی به مسافران دریایی و نظارت بر جابجایی ایمن مسافران در نوروز 95، کاهش مدت زمان انتظار مسافر و آخرین روند الکترونیکی شدن خرید بلیط بررسی شد.

محمد سعید نژاد همچنین ضمن سفر به قشم و بازدید از شرکت مد کندالو از آخرین دستاوردهای ساخت شناورهای گردشگری و مسافری دراین مجتمع کشتی سازی بازدید کرد.

وی در حاشیه این بازدید طی مصاحبه ای با خبرگزاری صدا وسیما گفت: در سالجاری 103 طرح مسافری خدماتی در کمیته وجوه اداره شده سازمان بنادر و دریانوردی کشور با اعتبار 760 میلیارد تومان مصوب گردید که از این تعداد 22 فروند با اعتبار بالغ بر 40 میلیارد تومان به چرخه حمل و نقل مسافری کشور الحاق شده است.

 مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی تصریح کرد: سازمان بنادر و دریانوردی در راستای حمایت از توسعه گردشگری و مسافرتهای دریایی به متقاضیان سرمایه گذاری از محل وجوه اداره شده وام ارزان قیمت پرداخت می کند. 

بازدید از اسکله گردشگری کندالو و کلوپ های همیار ناجی از جمله برنامه های دیگر مهندس سعید نژاد و هیات همراه در سفر به قشم بود.

وی از آماده به کاری 25 مرکز خدمات  همیار ناجی در هرمزگان بمنظور خدمات دهی به حادثه دیدگان دریا خبر داد.

معاون وزیر راه و شهرسازی خاطرنشان کرد: ساخت اسکله های شناور و راه اندازی سیستم ارتباطی همیاران ناجی از اقدامات  مطلوب برای حمایت از کلوپ های جستجو نجات دریایی در مناطقی مانند قشم و هنگام است که امیدواریم در تمام سواحل کشور همین رویه ادامه یابد.

۲۴ بهمن ۱۳۹۴ ۱۵:۵۲
مرکز روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۳,۹۱۴

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید