چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲
 

اخبار

زیرساختها در بنادر چند کشور حاشیه دریایی خزر جهت حمل و نقل مسافری دریایی مهیا می باشد

زیرساختها در بنادر چند کشور حاشیه دریایی خزر جهت حمل و نقل مسافری دریایی مهیا می باشد

به گزارش روابط عمومی ،مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در دیدار با مدیر شعب بانک حکمت ایرانیان در استان های گیلان و قزوین اظهار داشت: سرمایه گذاران می توانند از محل وجوه اداره شده سازمان بنادر و دریانوردی جهت خرید شناورهای مسافری و تجاری تسهیلات بدون بهره و یا با بهره اندک استفاده نموده و در حوزه دریایی و بندری سرمایه گذاری نمایند، اما این موضوع مستلزم آن است که گردش مالی قابل ملاحظه ای داشته باشند و زیرساختها در دو یا چند کشور  حاشیه دریایی خزر جهت حمل و نقل مسافر مهیا  باشد.

مهندس نعیمی افزود: بنادر و گمرکات می توانند مبلّغ خوبی برای فعالیتهای بانکی شما و همچنین پل ارتباطی بین شما و تجار باشند.

مدیر کل بنادر و دریانوردی همچنین در این نشست افزود: بانک حکمت ایرانیان می تواند تسهیلات خود را در اختیار تجار و شرکتهایی قرار دهد که از طرف این اداره کل مورد تایید و به آن معرفی می گردند.

آقای صفری مدیر شعب بانک حکمت ایرانیان نیز در این نشست ضمن تشکر از رهنمودها  مهندس نعیمی و در تایید سخنان ایشان ادامه داد: ارجحیت با شرکتهایی خواهد بود که از سابقه مثبت دریایی و بندری برخوردار و همچنین مورد تایید اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان نیز باشند و در ادامه افزود: با رعایت قوانین و مقررات و در راستای همفکری و همراهی با این اداره کل آینده مثبتی پیش روی فعالیت های دوجانبه خود و این اداره کل حاصل خواهد شد.

وی افزود: تعامل با ادارات جز وظایف اصلی این بانک است و در این راستا آماده همکاری و تعامل همه جانبه با اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان می باشیم و آنرا در بسته کاری خود قرار خواهیم داد.

در پایان وی اشاره کرد: فلسفه وجودی این بانک، ارایه تسهیلات، ارتباط دوطرفه و  سرمایه گذاری مشترک با بنگاههای اقتصادی معتبر کشور است که این ارتباط باعث سود مضاعف برای طرفین خواهد داشت.

۳۰ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۴۹
مرکز روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۲,۹۴۲

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید